Usługi asenizacyjne Warszawa, Łomianki, Stare Babice, Izabelin
– dla firm i osób prywatnych

agsdi-facebook-like

SZYBKO, SOLIDNIE, KONKURENCYJNE CENY!

661 481 299

Profesjonalne usługi asenizacyjne – Warszawa, Łomianki, Izabelin, Stare Babice.

Wykonuję usługi opróżniania zbiorników bezodpływowych, oraz szamb ekologicznych z firm, instytucji i domów prywatnych. Usługi asenizacyjne realizuję na terenie warszawskich gmin Bielany, Bemowo, Żoliborz, Wola oraz podwarszawskich gmin Łomianki, Izabelin oraz Stare Babice.

  • Zlecenia przyjmowane są drogą mailową lub telefoniczną.
  • Zlecenia realizuję jednorazowo oraz według ustalonego harmonogramu.
  • Podpisuję umowę o stałej współpracy.
  • Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, aby sprostować jego oczekiwaniom.

Oferuję szybkie i dogodne terminy usług asenizacyjnych. Aby uzyskać dokładną wycenę oraz ustalić termin realizacji usługi, zapraszam do kontaktu mailowego lub bezpośrednio telefonicznie.

Skontaktuj się ze mną i umów na wywóz szamba.

 

Usługi asenizacyjne Łomianki, Warszawa

Usługi asenizacyjne 

Usługi asenizacyjne polegają na usunięciu nieczystości ciekłych (ścieków, fekaliów) ze zbiorników przydomowych, znajdujących się na posesjach osób prywatnych, instytucji lub firm.

Do opróżnienia zbiornika z tychże nieczystości, wykorzystuje się specjalny pojazd asenizacyjny, wyposażony w kompresor, dzięki któremu uruchamiany jest system podciśnieniowy do wysysania nieczystości ze zbiorników, poprzez elastyczny przewód z szybkozłączem, wprost do zbiornika – cysterny, znajdującej się na pojeździe.

Firmy, wykonujące usługi asenizacyjne, muszą posiadać stosowne pozwolenia, które najczęściej wydawane są przez urząd miasta albo urząd gminy, który znajduje się w mieście lub miejscowości w której takie usługi mają być realizowane.

Pojazd posiada pojemność 16m3. Węże ssawne o długości do 30m bieżących, w szczególnych przypadkach więcej. Przyłącza to szybko złączki 110.

Wykonuję usługi asenizacyjne Warszawa, Łomianki, Stare Babice, Izabelin.

Regularne korzystanie z usług asenizacyjnych

Aby wiedzieć jaki jest poziom zapełnienia szamba w zbiorniku, należy go regularnie kontrolować. Tradycyjnie można to zrobić samodzielnie, poprzez podniesienie pokrywy zbiornika. Jest to jednak uciążliwe i mało przyjemne zajęcie. Niezwykle istotne jest więc regularne korzystanie z usług asenizacyjnych, pozwalających na wybieranie nieczystości płynnych ze zbiornika, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Na rynku dostępne są także specjalne czujniki napełnienia szamba, które możemy zainstalować w zbiorniku, aby automatycznie wysyłały powiadomienie o zbliżającym się zapełnieniu. Jest to niezwykle wygodne i nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na zdalne kontrolowanie poziomu nieczystości w zbiorniku. Urządzenia tego typu (bezprzewodowe jak i przewodowe) działają na zasadzie sondy, pilnując za nas poziomu napełnienia. Kiedy otrzymamy informację z czujnika wiadomym jest, że czas na skorzystanie z usług asenizacyjnych i zamówienie odbioru nieczystości z naszej posesji.

Zapraszam Państwa serdecznie do współpracy.
Posiadam wszelkie wymagane pozwolenia do wykonywania usług asenizacyjnych, jak również pojazd, którym dysponuję posiada wszelkie warunki techniczne, do realizacji swoich zadań.

Facebook